Wyszukiwarka

O firmie


Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki specjalizuje się w realizacji zadań z zakresu budowy, modernizacji i remontu dróg, mostów i lotnisk. Kilkadziesiąt lat doświadczenia, nowoczesny park maszynowy, wykorzystywanie najnowszych technologii oraz wiedzy i umiejętności blisko 500 specjalistów są gwarancją wysokiego poziomu świadczonych usług. Firma dysponuje ponadto nowoczesnymi wytwórniami mas mineralno-bitumicznych, zlokalizowanymi w województwach: mazowieckim, warmińsko-mazurskim, podkarpackim, lubelskim oraz łódzkim. Nad jakością wyrobów i rezultatów prac czuwa, działające w ramach przedsiębiorstwa, Centralne Laboratorium Drogowe, w którym mieszanki wykorzystywane do budowy nawierzchni przechodzą ostrą kontrolę na każdym etapie produkcji. W efekcie możemy zaoferować naszym Klientom to, co najważniejsze – solidne i trwałe drogi, ulice, wiadukty, mosty, lotniska…

 

Rozwój

Działalność rozpoczęliśmy w 1921 roku jako jednostka państwowa odpowiedzialna za utrzymanie i konserwację dróg kołowych, o nazwie Powiatowy Zarząd Drogowy. Od tego czasu firma przeszła wiele przemian i reorganizacji, dostosowując się do zmian gospodarczych i postępu technicznego. Niepohamowany rozwój doprowadził ostatecznie do rozszerzenia zakresu działalności z lokalnego na całą Polskę i przeobrażenia dawnej firmy w spółkę prawa handlowego – Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki.

 

Jakość

Szczególną uwagę zwracamy na rzetelność świadczonych usług, dbając o wykwalifikowaną kadrę pracowników oraz wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt budowlany i urządzenia pomiarowe. Najwyższą jakość usług i wyrobów zapewnia przyjęty przez nas system zarządzania jakością według międzynarodowej normy ISO 9001.

 

Wiarygodność

Działamy zgodnie z jasno wytyczonymi celami i wartościami, składającymi się na naszą misję. Posiadamy wymagane prawem certyfikaty:

  • System zarządzania jakością wg normy ISO 9001

  • System zarządzania środowiskiem wg normy ISO 14001

  • System zarządzania BHP wg normy PN-N 18001:2004

  • Zweryfikowany system zarządzania środowiskowego EMAS

  • Akredytacja laboratorium wg normy PN-EN ISO/IEC 17025:2005

  • Zakładowa Kontrola Produkcji mas bitumicznych wg serii norm PN-EN 13108

 

Bezpieczeństwo

W naszej działalności bezpieczeństwo jest jednym z najważniejszych priorytetów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby budować świadomość pracowników w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, a tym samym – minimalizować zagrożenia. Świadczy o tym m.in. nadanie nam Certyfikatu PN-N 18001.

 

Ekologia

Chętnie angażujemy swój potencjał i doświadczenie w problematykę jakości i ochrony środowiska. Sukcesywnie wdrażamy coraz to nowsze rozwiązania, prowadzące m.in. do ograniczenia emisji szkodliwych gazów i pyłów, a także zmniejszenia poziomu hałasu. Spełniamy wszystkie wymagania prawne związane z ochroną środowiska, co potwierdza certyfikat ISO 14001 oraz rejestracja w Krajowym Systemie EMAS.